5 тур

Ярмарок футзалу, Майданчик ПАРКЕТ
2: 4

Хомич Анатолій/Голоскоков Сергій

Перший гол у ярмарковому матчі після паузи пов’язаної із матчем Першої ліги, де головний «Любарт» дещо сенсаційно поступився айтішнікам з міста Лева, відбувся на 7-й хвилині матчу, коли в гольовому епізоді добряче розібрався Роман Голян. Юнаки з усіх сил намагалися відігратися, але на перерву команди пішли за мінімальної переваги «Мідас-2», але досвідчені, бодай старші гравці, впевнено гасили спроби «дітей» переломити хід поєдинку. А в середині про свій досвід та фах вчасно згадав Антон Абрамов, котрий спрямував «селект» з гострого кута у дальню «дев’ятку».

Лише за п’ять хвилин до фінального свистка «джуніорам» вдалося провести результативну атаку. Прудкий Дмитро Нерубайло у футзальній класиці використав передачу Станілава Шклярука та відновив інтригу – 1:2. За  законами жанру найцікавіше відбулося на останній  хвилині гри, коли з передачі вищезгаданого Станіслава Шклярука  четвертий номер Владислав Камець рахунок зрівняв і здавалося здобув для команди заліковий бал. Але  іншої думки був розсудливий Антон Абрамов, який на останній хвилині гри не тільки вивів «античний» колектив вперед, але й продемонстрував «фокус із шляпою», відправивши м’яч у порожні ворота під час спроби суперника врятувати матч за допомогою п’ятого польового.