1 тур

Ярмарок футзалу, Майданчик ПАРКЕТ
4: 2

Корпош Марія/Кузніцов Дмитро

Матч-відкриття звітної групи обіцяв бути цікавим – «Атлетік» зібрав непогану футзальну «банду», яку загалом не можна приписати до якогось окремого населеного пункту чи регіону Волині, а у «Забороля», у свою чергу, диригував атаками Петро Шелест – багаторічний активний учасник нашої обласної Суперліги. Декілька хвилин у команд йшло на те, аби прокинутися з самого ранечку в неділю, і краще це вийшло у представників команди з Луцького району. Уже на 4-й хвилині гри розіграну як по нотах комбінацію ударом в порожні ворота завершив Вадим Симонович – 0:1. Гравці «Забороля» активно грали п’ятьма польовими, маючи територіальну перевагу, хоча їх суперники зрідка огризалися своїми контрвипадами. При цьому, до перерви номінальні гості такі збільшили свою перевагу – і знову хорошу комбінацію власної команди без проблем замкнув у порожній кут той-таки Симонович – 0:2.

Здавалося, ніяких проблем для «Забороля» гра не віщувала, однак надто сміливий футзал дався взнаки по перерві – не минуло й двох хвилин після відновлення гри, як гравці «Атлетіка» двічі покарали опонентів за неточні передачі при розіграші п’яти польових ударами в порожні ворота: у першому випадку забивав Олександр Драганчук, а в другому – Дмитро Галадей – 2:2. А ще за дві хвилини Галадей реалізував контратаку своєї команди та вперше у матчі вивів «атлетів» уперед – 3:2! Такий «переворот» змусив «Забороль» ще активніше накочувати хвилі своїх атак на володіння суперників, однак з такою частотою гостроту створювати уже не вдавалося – щоправда, одного разу Шелест потужним вистрілом потряс каркас воріт опонентів. А наприкінці матчу «Атлетік» знову покарав гостей за необачність, а Галадей оформив «хет-трик», підсумувавши «камбем» свого колективу – 4:2.