1 тур

Ярмарок футзалу, Майданчик ПАРКЕТ
2: 5

Корпош Марія/Кузнєцов Дмитро

У звітному поєдинку зустрічалися добре знайомі суперники, які майже в усіх останніх сезонах зустрічалися між собою в рамках чемпіонатів Волині з футзалу. Слід відзначити, що попри ранній час початку гри обидва колективи розпочали «з місця в кар’єр», одразу задавши високий темп та відповідаючи атакою на атаку. Ближче до середини першого тайму «Агромату» вдалося відкрити рахунок – Максим Вишневський замкнув простріл у порожні ворота – 0:1. Міг другий номер «салатових» зробити й «дубль», однак не реалізував ще одну хорошу можливість для взяття воріт. Натомість, не з першого моменту, однак вдалося забити у відповідь Дмитру Дігалевичу, який реалізував вихід віч-на-віч з Олександром Лещуком та, як виявилося, сформував рівність команд перед антрактом – 1:1.

А от після перерви набагато краще повернулися до гри «агроматівці». Спочатку їх комбінація «докотилася» до Петра Хитрого, який більярдно точним ударом у нижній кут вивів свою команду вперед знову – 1:2. А ще за дві хвилини у власній карній зоні гравці «Неріса» не за правилами зіграли проти Святослава Трофимчука. Арбітр призначив шестиметровий удар, який переконливо реалізував Максим Бондаренко – 1:3. На куражі шостий номер «Агромата» невдовзі реалізував ще одну атаку своєї команди та оформив «дубль» – 1:4. Міг повторити таке досягнення і Хитрий, однак своїм потужним пострілом потряс поперечину воріт «Авангарду». Гравці «Неріса» не здавалися, а незадовго до завершення гри Михайло Зданевич скоротив відставання від суперників, реалізувавши швидку атаку. Утім, вирішальна навала на ворота «салатових» не вдалася – навпаки, Бондаренко ударом у порожні ворота оформив «хет-трик» та сформував підсумковий рахунок гри – 2:5.