2 тур

Ярмарок футзалу, Майданчик ПАРКЕТ
3: 5

Корпош Марія/Корпош Руслан

Обидва колективи розпочали Ярмарок не зовсім на позитиві. «Авангард» програв «Агромату» 5:2 – команда Володимира Пащука досі не може «намацати» свою гру; а АСК «Забороль» примудрився програти 2:4 перемагаючи у матчі 2:0.

Першими у матчі взялися виправляти ситуацію гості Вадим Симонович скористався чудовою передачею Петра Шелеста – 0:1. За хвилину ця парочка знову зуміла вразити ворота Олександра Кунакова – 0:2. Перестановки у команді, заміна голкіпера і вже Дмитро Дігалевич відквитав один м’яч – 1:2. А під завершення матчку Дмитро взагалі зрівнює рахунок у матчі – 2:2. Проте до перерви рахунок таки змінився – Віктор Воробей (голкіпер АСК Забороля) підкараулив відскік та зумів проштовхнути шкіряного повз Віталія Захарчука -2:3. Зі стартом другого тайму картина не змінилася: як вказано у заявці – «воротар-мотала» зумів оформити дубль. Віктор знову зумів знайти оперативний простір у карному суперника та замкнути простріл партнера – 2:4. За хвилину Сергій Чоп взагалі шокував Вищолігову команду – 2:5. Біло-чорні зуміли зібратися з думками – вдале перехоплення Дмитра Дігалевича на своїй половині поля та точний парашут у порожні ворота суперника – 3:5.

Перемога хлопців Валерія Міщука котрі явно налаштовані піднятися у лігу вище.