:
5

Кірепко Анатолій, Гомон Сергій, Попко Максим

Корпош Марія/Корпош Руслан

Після технічної поразки та проведеного спарингу підопічні Сергія Магери таки вийшли на свою першу офіційну гру Ярмарку футзалу 2021. Зі стартових хвилин червоно-білі притисли суперника до воріт, а на 5-6 хвилинах Юрій Химчук та Дмитро Бабюк шокували Олександра Кунакова і Ко – 0:2. На сьомій хвилині сьомий номер віддав пас, Юрій Химчук оформив дубль у матчі – 0:3. Ще до перерви Олександр Черней збільшив рахунок до 0:4. Гравці Володимира Пащука явно не очікували такого спурту від горохівчан.

Зі тортом другого картина не змінилася, незважаючи на всі мотивуючі слова тренера «Авангард» знову пропустив – Юрій Химчук оформив хет-трик! Здавалося, що біло-чорні от-от почнуть забивати, але Сергій Шостак та Юрій Химчук довели рахунок до непристойного – 0:7. Довершив рахунок перший легіонер Сергія Магери – темношкірий Девід Джеймс красиво обіграв захисника та поцілив у дев’ятку воріт Віталія Захарчука – 0:8. Під завісу поєдинку Олександр Черней також зумів відзначитися – 0:9. Гол головою Юрія Химчука виглядав геть знущально – 0:10. Спроба зіграти з п’ятим також привела до фіаско – Дмитро Бабюк зумів перехопити та поцілити у порожні ворота – 0:11. Можна констатувати – Чорний день в календарі для команди Вищої ліги Волині…