4 тур

Ярмарок футзалу, Майданчик ПАРКЕТ
3: 7

Гоза Руслан/Голоскоков Сергій

Вже на перших секундах зустрічі команди обмінялися гострими обопільними випадами, і таким чином, розім’яли воротарів. «Атлети» продовжували тиснути, а от «агроматівці» чомусь дещо віддали ініціативу. Такий розклад подій якнайкраще відповідав намірам «Атлетіка» і Дмитро Галадей відкрив рахунок. Млинівці продовжували диктувати свої умови гри і за п’ять хвилин до перерви Дмитро Галадей оформив дубль, «розкатавши» захист пасами в торкання на пару з Олександром Драганчуком. Тайм-аут дещо пожвавив гру «салатових», але цього було явно не досить для взяття воріт. Допоміг футбольний фарт: Владислав Нестерук пробив здалеку і хоча м’яч був нескладним, проте впоратися з ним голкіпер «Атлетіку» не зумів. Розлючені «атлети» відразу кинулися відігруватися і вдалий розіграш завершив Роман Зух. Невідомо, що відбулося під час перерви, але менше десяти секунд знадобилося Максиму Бондаренко на те, щоб скоротити розрив у рахунку: після його удару низом м’яч підступно ковзнув поміж ногами воротаря. Далі млинів чани продовжували грати «першим номером», а гравці в салатових футболках чекали можливості для виходу в контратаку. Тим часом Дмитро Галадей відчув кураж і за дві хвилини зумів двічі розписатися у воротах суперника, оформивши покер в цьому матчі. Кінцівка зустрічі пройшла за повної домінації «атлетів»: Роман Зух навіть спробував нанести удар бісиклетою. Зрештою заслужена перемога команди з Млинова 7:3.