:
11

Гоза Руслан, Кірепко Анатолій, Попко Максим

Хомич Анатолій/Голоскоков Дмитро

Гравці Забороля відразу вирішили здивувати суперника підключеннями воротаря до атак. Щоправда, можливо, це було викликано відсутністю штатного голкіпера. Якби там не було, але першими гол забили підопічні Сергія Магери: Джеймс Убонг, цей агент 007, волинських «хорватів» цього дня був в ударі. Вже за пару хвилин нігерійський легіонер знову брав участь у взятті воріт, вдало підставившись під м’яч. Слід сказати, що і «Мар’янівка» активно використовувала в якості п’ятого гравця свого кіпера, проте поплатилася за це – порожні ворота вразив Володимир Білоус. З відповіддю «картаті» не забарилися і спочатку Дмитро Бабюк, а потім Віталій Подзідзей збільшили відрив до 4:1 на свою користь. Тим часом не збавляв оберти і «Джеймс Бонд» - хет-трик він оформив ще в першому таймі. Вилучення в команді Забороль стало останнім цвяхом в труну переможних амбіцій заборолівців. Кінцівку першого тайму в меншості синьо-червоні протрималися, а у другому не вистачило сил – за вісім секунд до кінця штрафного часу Віталій Подзідзей оформив дубль. Нереалізований пенальті також не добавив настрою команді Забороля – суцільна домінація мар’янівців не дозволяла піддати сумніву, хто переможе в цій грі. Взагалі гра видалася багатою на голи: Джеймс Убонг оформив секста-трик, голи на свій рахунок у Забороля записали Петро Кушнір та Віталій Білоус, Олександр Стасюк, обидві команди грали з «п’ятим», два «дабли»  пробили і не реалізували заборолівці, Сергій Магера, як завжди, Сергій Магера емоційно реагував на всі подій матчу. Отже нудьгувати не довелося, а «Мар’янівка» здобула ще одну перемогу, цього разу з рахунком 9:4.