5 тур

Ярмарок футзалу, Майданчик ПАРКЕТ
8: 5

Попко Максим/Гетьман Василь

Перед початком зустрічі між командами ФК Мар’янівка та Агромат відбулась урочиста церемонія нагородження колективу з Горохівщини за перемогу в чемпіонаті Луцького району з футболу. Команді з Мар’янівки було вручено золоті медалі та кубок, а кращі гравці та тренер були відзначені індивідуальними нагородами. На фоні позитивних емоцій горохівчани з перших хвилин заволоділи беззаперечною перевагою на паркеті. В першій половині зустрічі в них виходили все, особливо феєричний футзал демонстрував Віталій Подзізей, який ще у першому таймі оформив хет-трик і один раз асистував Назару Тракалу котрий ще до перерви оформив дубль. Після першого тайму на табло світились цифри 5:0 — невтішний рахунок для «агроматівців». Але вже з перших хвилин другого тайму в них теж знайшлись свої герої — Максим Вишневський завдяки чудовому взаморозумінню на паркеті з Максимом Бондаренком вже до середини другого  тайму створили неймовірний камбек відігравши 5 м’ячів. Перший Максим оформив покер, а другий Максим відзначився голом і віддав товаришу 3 асисти. Здавалося, що команду Агромат вже не зупинити, проте все змінило вилучення Владислава Нестерука після якого футзалісти з Мар’янівки вдало використали свою чисельну перевагу. Кращий гравець зустрічі Віталій Подзізей в кінцівці матчу ще двічі засмутив суперників забитими м’ячами і оформив свій пента-трик. Слід відзначити, що кінцівка зустрічі видалась дуже гарячою, було багато жорсткої боротьби, за що арбітри неодноразово показували «гірчичники» гравцям обох команд. Врешті решт отримав попередження від арбітра, а згодом і був вилучений з майданчика головний тренер мар’янівців Сергій Магера.  Нервова але дуже цікава гра завершилась з рахунком 8:5 на користь горохівських «хорватів».