5 тур

Ярмарок футзалу, Майданчик ПАРКЕТ
2: 2

Гоза Руслан/Голоскоков Дмитро

Після феєричного матчу з великою кількістю забитих м’ячів між колективами ФК Мар’янівка та АСК Забороль  на паркет вийшли помірятись силами команди Атлетік Млинів та Neris-Авангард. Проте матч на матч не приходиться, тому в першому таймі цього протистояння глядачі на трибунах «Арени Спорт» спостерігали за дисциплінованою та обережною грою обох команд. Всі атакувальні спроби як «авангардівців», так і «атлетиків» легко читались захистом суперника. Але на 8-ій хв матчу Вадим Носалюк вдало підключився до атаки і потужним ударом відкрив рахунок у зустрічі. На перерву команду пішли за рахунку 1:0 на користь волинян.

Не знаю якою була розмова в куточку рівненської команди під час перерви, проте вже на 1-ій хв другого тайму після чудового асисту Олександра Драганчука Дмитро Галадей зрівняв рахунок. Забитий м’яч добавив впевненості в атакувальних діях колективу з Млинова і через 3 хв Олег Фенюк виводить уперед свою команду. Здавалось, що після другого забитого м’яча «атлетики» зможуть розвинути свій успіх, проте «авангардівці» були іншої думки, вони проявили справжній бійцівський характер і за 3 хв до закінчення зустрічі все той же Вадим Носалюк оформив дубль і відновив рівновагу в зустрічі. В підсумку справжня бойова нічия, яка в дійсності відповідала подіям, які відбувались в цій дуелі.