1 тур

Ярмарок футзалу, Майданчик ПАРКЕТ
4: 0

Корпош Марія/Корпош Руслан

Гра першого туру між Чемпіоном Першої ліги та бронзовим призером Четвертої розпочалася доволі неочікувано – гравці Луцьк-Центру у новій формі почали бомбардувати ворота опонента. Однак, володарі Кубку АМФВ вже на третій хвилині показали хто на майданчику господар – Владислав Скулинець зумів пробити точно – 1:0. Хлопці з центру трохи пручалися, проте Іван Бандура зумів подвоїти рахунок на 8-й хвилині матчу. До перерви картина не змінилася, а після паузи домінування підопічних Ігоря Кравчука лише продовжилося. Все частіше оранжево-чорні притискалися до власних воріт та давали бити – чим і скористався Іван Бандура – 3:0. Порівнявся по дублях із партнером і Владсилав Скулинець – вдало пробивши поміж ніг голкіперу – 4:0. Фасадівці вдало контролювали гру та впевнено довели матч до перемоги…очікуючи результатів конкурентів.