:
4

Хомич Анатолій, Дмитрук Андрій, Попко Максим

Корпош Марія/Кунаков Олександр

Після футзалу вищого класу – матчу Першої ліги України з футзалу на майданчик вийшли наші представники групи «D». Обидва колективи йшли без поразок, причому у гравців Ігоря Кравчука була 100% позиція у 6 балів, а от у опонента в активі була перемога та поразка, тобто 4 бали. Матч взагалі можна охарактеризувати за першу позицію, адже «Olam-Kesef Sport» Острожець уже зіграв свій матч із Динамо, а на Фасади ще очікувало випробування фаворитом. Змінивши на фарт форму, саме червоні і відкрили рахунок у матчі – Олександр Рудик скористався ситуаціює і потужно низовим ударом пробив Михайла Бадзюка – 1:0. За хвилину Тарлан Гаджиєв вдало замкнув простріл з кутового – 2:0, гравці Першої ліги Волині явно не очікували такої наглості від новачка Другої ліги. На перерву команди так і пішли – одні із гандикапом, інші із настроєм змінити ситуацію…

Зі стартом другого тайму біло-сині ринулися вперед, притиснули суперника до воріт та таки відквитали один м’яч – Богдан Лопоха потужним пострілом змусив виймати шкіряного із власних воріт Сергія Мачека 2:1. У середині тайму Іван Бандура взяв гру на себе та проявив лідерські якості – 2:2. Дещо розслаблені гравці з Острожця все частіше продавлювали швидкі контри опонента. За дві хвилини до кінця Богдан Лопоха таки зумів розібратися у карному суперника та влучити у дев’ятку воріт – 2:3. Однак запальний характер матчу привів до дабл-пенальті у бік воріт МФК Дім фасадів. Покарання взявся виконати Віталій Колядич, але Михайло Бадзюк був на місці. 3:2 закономірна перемога команди вищої за класом на даний момент!