2 тур

Ярмарок футзалу, Майданчик ПАРКЕТ
4: 2

Корпош Марія/Кунаков Олександр

Динамівці змогли виставити на звітний поєдинок лише необхідний мінімум гравців і очікувано зосередились на контролі м’яча та намагалися збивати темп гри. Втім, вже на першій хвилині їм довелося дещо коригувати план на гру, оскільки після несподіваного прориву і невідпорного пострілу Сергія Баранова м’яч опинився у сітці їхніх воріт. Багато часу господарям для цього не знадобилося, минула лише хвилина і Михайло Устяк відновив рівновагу. Далі гравці у синіх футболках, як і належить вищій за класом команді впевнено контролювали хід гри та створили достатньо нагод, щоб вирішити долю матчу ще до перерви, але у рамці «Луцьк-центру» відмінно діяв Віктор Гаврилюк і пробити його вдалося лише Богдану Понагайбі потужним пострілом у дев’ятку.

По перерві гості пішли вперед більшими силами, проте небезпечних моментів створили обмаль. Натомість динамівці провели кілька швидких контратак і Михайло Устяк та Ігор Заболотний збільшили перевагу своєї команди до 4:1. На останній хвилині старання гостей було винагороджено – Антон Чернов потужним пострілом прошив Дмитра Роюка.