3 тур

Ярмарок футзалу, Майданчик ПАРКЕТ
5: 3

Корпош Марія/Кунаков Олександр

Гравці «Дому фасадів» розпочали матч у високому темпі й змусили суперників думати лише про захист. Втім, розпечатати Костянтина Вознюка, що вимушено зайняв місце у рамці через відсутність обох штатних голкіперів, ніяк не вдавалося. Допомогла курйозна випадковість – гравці «Крошу», намагаючись взяти м’яч під контроль вдалися до гри з п’ятим польовим гравцем, але не порозумілися і після невдалого пасу назад «Select» закотився у їх власні ворота. Втім, відігралися гості доволі швидко – класне закидання на хід від Вознюка і влучний удар в дальній кут від Юрія Курана. Та  господарі не надто засмутилися, продовжили грати у свою гру і до перерви відзначилися ще двічі стараннями Романа Скулинця та Івана Бандури.

У другому таймі гравцям «Крошу» вдалося вирівняти гру, але цього було замало для того, щоб розраховувати на успіх. У підсумку колективи обмінялися забитими голами на початку і в кінці другої половини матчу і фінальна сирена зафіксувала рахунок 5:3 на користь «Дому фасадів».