1: 5

Джафарова Олександра/Корпош Руслан

Другий півфінал Кубку П’ятірки звів молодих вихованців Олександра Лисенка та Бронзових Призерів Четвертої ліги минулого сезону. Для обох команд це було своєрідне випробування: молодь хоч і молодша за суперника, але сезон провела у Другій лізі, пройшла гартування різними турнірами; у центровиків амбіції піднятися у лігу вище, і це їхній перший турнір у футзалі цього року. Активніше матч розпочали саме молодші – на п’ятій хвилині наймолодший у команді Станіслав Шклярук відкрив рахунок у матчі – 1:0. За 27 секунд до перерви Віталій Корець у класичній контратаці обіграв захисника та точно пробив у дальній нижній кут – 1:1.

У другому таймі обидві команди вичікували свій момент, найреальніші шанси були у Віталія Корця та Олександра Лисенка, проте і голкіпери діяли надійно, і каркас воріт підстраховував, і влучність була слабенькою. За сім хвилин до завершення Віталій філігранною передачею вивів на ударну позицію Романа Юсюка, котрий з другої спроби таки переграв голкіпера 1:2. Любартівці пішли рятувати матч із п’ятим польовим, проте Олексій Калінюшко зумів вразити порожні ворота суперника – 1:3. А за хвилину Олексій оформив дубль – 1:4. Серія помилок привела до голу Сергія Баранова 1:5. Серйозний удар по амбіціях молоді – у фіналі зіграє Луцьк-Центр!