8: 2

Джафарова Олекссандра/Кравчук Ігор

Після баталій нижчих за рангом кубків дійшла черга і до півфінальних матчів кубку трійки між командами Пірванче та Забороль  молодість проти досвіду. Першою в перед вийшла молодість гол на рахунку гравця Пірванче  Васільєва Максима і вже за дві хвилини дубль у виконанні все того ж Васільєва доводить перевагу його команди до солідних 2:0. Гра у п’ять польових яку до слова гравці Забороля використовували з перших хвилин матчу поки тільки шкодила їм самим і невгамовний Максим Васільєв на 8 хв. стає автором вже хет трику а на 10-й хвилині записує в свій актив  покер 4:0 попереду впевнено йде Пірванче. По перерві малюнок гри не змінився знекровлена відсутністю ряду ключових гравців команда Забороль  намагалася відквитати бодай один м’яч, а їх опоненти в очікуванні на помилку сіли воборону, і дочекались двох майже поспіль помилок збоку Забороля як наслідок пента трик Васільєва, голову феєрію якого дещо розбавив своїм голом його партнер по команді Олійник Дмитро і 6:0 на табло. Гол престижу зумів провести гравець Забороля Гуменюк Віталій на що суперники відповіли двома швидкими м’ячами змінивши рахунок на 8:1. Дубль престижу від деморалізованої Заборолі фіксує остаточний рахунок матчу 8:2 в фінал впевнено крокує Пірванче.