71: 16

Джафарова Олександра/Тучкевич Андрій

Півфінальний поєдинок третіх місць відбувся між двома титулованими командами, які відразу кинулись в бій. Вже в старті поєдинку чудову нагоду відзначитись мали гості, але удар Богдана Понагайби парирує Дмитро Притулюк. Гра точилась на високих швидкостях і на п’ятій хвилині в швидкий відрив втікли господарі, де після передачі Максима Ядловського удару наніс Роман Кузьмич, відкривши рахунок у зустрічі. Після пропущеного гості нанесли багато чудових атак, в яких ключовою фігурою був Богдан Понагайба, але всі його постріли відмінно парирував Дмитро Притулюк. Наприкінці тайму чудову нагоду збільшити рахунок мав Дмитро Бурковський, але після його удару «шкіряний» попав у каркас воріт і вже здавалось що колективи підуть на перерву з мінімальною перевагою господарів, але Богдан Понагайба зробив чудову пронизливу передачу на яку відгукнувся Володимир Журибіда, який встановив рівновагу у поєдинку.

Друга половина зустрічі розпочалась з активних дій обох команд, але «кулястий» вперто не хотів перетинати лінію воріт. Час швидко плинув, а на табло так і лишався нічийний рахунок. В середині другої половини гості мали змогу вийти вперед, коли Микола Казмірук віддав дотепну передачу на Михайла Кустяка, який вдотик пробивав по воротах, але кіпер господарів головою зумів відвести небезпеку від власних воріт, за хвилину Михайло Кустяк знову мав гольовий момент і голова Дмитра Притулюка рятує від пропущеного. Здавалось що швидка гра та небезпечні контр-випади мали б мати частку для «голу», але на останньому рубежі відмінно діяли голкіпери. Під завісу матчу Богдан Понагайба вийшов віч-на-віч з Дмитром Притулюком, але останній не дав себе переграти і залишив на табло нічийний рахунок 1:1 з яким команди і завершили основний час гри. У серії післяматчевих шестиметрових свої перші удари команди схибили ( Дмитро Бурковський – Дмитро Роюк), надалі сім ударів «пекарів» були успішні, а ось останній удар у виконанні Миколи Казмірука був не влучний.

Кращі гравці: Дмитро Притулюк – Богдан Понагайба.