4: 0

Глухенька Ліза/Журибіда Віктор

Два достойних один одного суперники зустрілись у другому півфіналі «Ярмарку футзалу». Незважаючи на статус фаворита «Любарта» у цій грі, гості з Рівненщини вдало супротивились у першому таймі. До честі господарів їх різноманітні комбінації та більш стрімкі атаки завдавали набагато більше клопоту воротарю «Атлетіка». І лише на 6 хв йому довелось виймати м’яч з власних воріт після удару Олександра Шитова. Усі інші намагання гравців обох команд змінити рахунок гри першого тайму були марними. М’яч вперто оминав рамку воріт або ж їх стражі були на висоті. Малюнок гри другого тайму майже не змінився. І лише завдяки більш технічним гравцям «Любарта» саме господарі більше володіли територіальною перевагою. Не завжди встигаючи за своїм опонентом, «Атлетіку» приходиться раз по раз фолити, зрідка навіть у грубій формі, за що на 20 хв Роман Зух був покараний арбітрами «гірчичником». Тож територіальна перевага «Любарта» у другому таймі ще тричі матеріалізувалась у забиті голи. На 17 хв відзначився Антон Дригульський. 22 хв та відповідно 25 хв були щасливими для Назара Павловія та Олександра Друкачука. Тож перемога «Любарта» з рахунком 4:0, і команда у фіналі «Ярмарку футзалу».

Кращі гравці: «Любарт» - Антон Дригульський, «Атлетік» - Роман Зух.