3: 9

Глухенька Ліза/Тучкевич Андрій

Пірванче – Теремно-Хліб   3:9 (1:7)

У фінальному поєдинку третіх місць зустрілась молода та амбітна команда з більш титулованим колективом, і господарі з перших хвилин побігли стрімголов атакувати ворота, чудові нагоди відзначитись мав Максим Васільєв, але кіпер Дмитро Притулюк відводив загрозу від власних воріт. Ну а надалі гості повністю заволоділи ініціативою і на четвертій хвилині після удару Дмитра Бурковського на табло запалало 0:1. На досягнутому гості не зупинились і за хвилину Максим Ядловський віддав чудову передачу на Романа Кузьмича, який елегантно перекинув голкіпера та збільшив перевагу своєї команди до двох м’ячів, а за мить Дмитро Бурковський оформив «дубль» і 0:3. В середині тайму «пекарі» вже вели у рахунку з перевагою у шість м’ячів: на сьомій хвилині після класної стіночки забиває Владислав Гаврилюк, а надалі два голи у виконанні Дмитра Бурковського, який у власний актив записує «покер». Маючи таку перевагу гості віддали ініціативу і цим скористались господарі, Назарій Степанюк віддав на Максима Васільєва, який зумів розмочити рахунок. Але глядачі наприкінці тайму побачили ще один гол у виконанні Дмитра Бурковського, який робить рахунок 1:7, з яким колективи пішли на відпочинок.

Друга половина зустрічі розпочалась весело, Максим Васільєв мав чудову нагоду оформити «дубль», але Тарас Четвержук парирував удар, на що гості відповіли ударом Максима Ядловського який провірив каркас воріт на міцність. Господарі гостро атакували і на сімнадцятій хвилині це принесло свої плоди, Назарій Степанюк забиває неймовірний гол «рабоною», але за мить знову збільшує рахунок Максим Ядловський, а у власний актив записує «дубль». Кінцівка зустрічі подарувала ще два голи: спочатку свій «дубль» забиває Владислав Гаврилюк роблячи рахунок 2:9, а гіркоту поразки зумів підсолодити гол на останній секунді, який забив Артем Халімончук.

Кращі гравці: Максим Васільєв – Дмитро Бурковський.