4: 1

Глухенька Ліза/Журибіда Віктор

Фінальна гра «Ярмарку футзалу» стала окрасою недільного вечора на «Арені-Спорт». Безкомпромісний, швидкий, силовий футзал команди грають з перших хвилин, наче знають слабкі місця один одного з попередніх ігор. Зустрічні атаки «Любарта» більш гостріші. «Дім Фасадів» атакує майже усією четвіркою, залишаючи на своїй половині лише воротаря, а при потребі встигає повертатись на захист своїх воріт. Високий темп у середині тайму дещо спадає, мабуть, відчувається напруга у матчі та незначна втома після півфінальних матчів. Перший гол глядачі побачили лише на 10 хв матчу – за «Любарт» відзначається після ефектної комбінації в один дотик за участю чотирьох передач Назар Сеник. Кінцівка першого тайму запам’яталась двома «гірчичниками» в пасиві Ігоря Левчука та Олександра Друкачука. А також чудовою грою воротаря «фасадівців», який лише завдяки відмінній реакції рятує свою команду від другого голу.

Другий тайм команди знову розпочинають у високому темпі. Та лише на 20 хв Владиславу Блащуку вдається зрівняти рахунок у грі. Але як згодом виявилося, раділа його команда недовго. Щойно розігравши м’яч з центра майданчика, Назар Сеник влучним ударом оформлює дубль. З 23 хв для руйнації продуманих комбінацій від «Любарта» «Дім Фасадів» вдається до гри у п’ять польових гравців. Та і за таких обставин футзалісти «Любарта» більш проворні. Вдало захищаючись, їм ще двічі вдається не лише перехопити м’яч у нападників опонента, а й направити його у пусті ворота влучними пострілами того ж Назара Сеника, який оформлює хет-трик у матчі, та Богдана Мізюка, який і встановлює остаточний рахунок у матчі 4:1 на користь «Любарта» та ставить жирну крапку у завоюванні кубка «Ярмарку футзалу» 2021 року.

Кращі гравці: «Любарт» - Назар Сеник, «Дім Фасадів» - Владислав Блащук.