1 тур Група А

Agromat CUP, Майданчик ПАРКЕТ
2: 0

Корпош Марія/Голоскоков Діма

Честь відкрити турнір «Агромат кап» випала командам з Рівного та Луцька, а це відповідно, вносило свою «перчинку», адже протистояння міст-сусідів завжди сприймаються як дербі. Щоправда, в складі «Авангарду» було декілька представників «Любарту», але цей факт лише більше мотивував майстровитих «респектівців». Саме новий гравець князівської дружини відкрив рахунок: Роман Дацюк скористався вільним ударом з лінії карного, коли «поважні» двічі обігралися з воротарем. Саме Роман постійно загострював гру в ролі «стовпа», а коли випала нагода розіграти «два в один» на пару з Владиславом Козачком, також не схибив. Підопічні Андрія Шевчука виглядали професійно підготовленими, проте видавалося, що місцями не гравцям вистачає зіграності та взаєморозуміння з пів погляду. Тим не менш під завісу тайму «Респект» організував декілька небезпечних моментів, і на перерву гравці пішли з надією відігратися в другій половині зустрічі. Після перепочинку обидві команди загострили гру і воротарям довелося, якщо і не рятувати свої ворота, то як мінімум продемонструвати свій професіоналізм. Слід сказати, що перша четвірка «Авангарду» виглядала більш потужною і більші шанси на взяття воріт у «поважних» з’являлися, коли на майданчику грала друга четвірка рівненчан. Тим не менш, стримувати атаки лучан вдавалося, а тим часом колеги по команді відновлювали сили. За три хвилини до кінця матчу, Андрій Шевчук виклав на ігрове поле останній козир – гру з п’ятим. Проте цей компонент виглядав дещо непідготовленим, і з-під пресингу «респектівці» виходили важко, плуталися з передачами «воротарю», а тому після вільного удару вирішили надалі не ризикувати. Остання хвилина запам’яталася відкритим футзалом, обидві команди бігли вперед, не сильно дбаючи про оборону: одні з огляду на перевагу в два м’ячі, а друга тому, що втрачати було вже нічого, голів забити не вдалося, а відтак зберігся рахунок першого тайму 2:0 на користь «Авангарду».