:
4

Кірепко Анатолій, Котельчук Ігор, Джафарова Олександра

Корпош Марія/Голоскоков Діма

Команди, що зустрічалися в цьому матчі були переможцями турніру в минулі роки, а тому зустріч віщувала боротьбу та безкомпромісність. В принципі так і сталося: воротарям довелося відразу включатися в гру та демонструвати свої навички. Не можна було сказати, що якась команда захопила ініціативу – гра точилася на зустрічних курсах і відчувалося, що навіть перший забитий один чи навіть два голи не стануть вагомою перевагою. Коли «куражівець» Богдан Гладун бив у дальній кут воріт суперника, одночасний зойк пролунав з трибуни вболівальників «Агромату» - м’яч мав зупинитися у сітці, але ребро штанги якимось дивом відправило кулястого в майданчик. Той же Богдан вилетів на побачення з воротарем, але стовідсотковим гольовим пасом не скористався Олександр Повідзьон. Таке розтринькування моментів не могло пройти без наслідків: на два нереалізованих моменти кияни відповіли двома реалізованими: Андрій Пунько відкрив рахунок, а його підтримав колега по команді Роман Мазуренко. В другому таймі «Кураж» добавив куражу за рахунок довгих передач від свого воротаря Дмитра Притулюка, але голу довелося попочекати та й забили його горохів чани зі стандарту: після скидки з ауту Богдан Гладун потужно пробив низом повз воротаря суперників. Останні хвилини горохівчани намагалися змінити долю поєдинку за рахунок гри з п’ятим, проте вийти з під щільного пресингу киян було не так просто, а тому скористатися позиційною атакою, власне і не довелося – перемогу з рахунком 2:1 здобув «Агромат».