2 тур Група А

Agromat CUP, Майданчик ПАРКЕТ
3: 3

Корпош Марія/Гетьман Василь

Здавалося б після цікавої та інтригуючої попередньої зустрічі наступне протистояння на  VI-AGROMAT CUP між колективами Респект та Динамо вже нічим не здивує пересічних вболівальників, проте обидві команди розпочали гру без розвідки і з перших хвилин розпочався цікавий атакуючий футзал. Вже в дебюті зустрічі Володимир Чайка вивів «динамівців» вперед, а ще за 5 хв Леонід Єфремов філігранно прокинув поміж ніг захиснику «респектівців» і в стилі «аля Мессі» підсік круглястого над воротарем, який кинувся йому в ноги. 2:0 впевнений початок «біло-синіх». Гра продовжилась на зустрічних курсах, проте за 3 хв до перерви підопічні Андрія Шевчука здійснили блискавичний камбек.

Спочатку Євген Котюн вдало замкнув вивірену передачу Дмитра Михальчука, а за кілька секунд після розіграшу з центру Юрій Тетеренко відновив рівновагу. І все ж останнє слово до перерви було за футзалістами Динамо – їх «17-ка» забиває в роздягальню, оформлює дубль, а його команда йде на перерву з перевагою в 1 м’яч. Не менш цікаво відбувались перепетії у другому таймі цього двобою, не складалось тільки із забитими м’ячами. І все ж настирливість та наполеглевість футзалістів Респекту принесла свої дивіденди за хвилину до закінчення зустрічі Дмитро Михальчук потужним ударом у дев’ятку встановлює паритет у матчі і вириває нічию для своєї команди.