2 тур Група В

Agromat CUP, Майданчик ПАРКЕТ
0: 3

Корпош Марія/Гетьман Василь

В наступному протистоянні на паркет вийшли команди луцького Агромату та горохівський Кураж. В першому таймі цього поєдинку на полі точилась рівна боротьба, але до 100%-х моментів суперники не доходили. Запам’ятались кілька небезпечних ударів у виконанні гравця «горохівчан», «вчорашнього іменинника» - Андрія Чабана. Більш досвідчений колектив з міста Горохів під кінець першого тайму намагався діяти «першим номером», більше контролював м’яч, проводив небезпечні атаки, але «агроматівці» на контратаках мали теж кілька нагод відкрити рахунок і все ж на перерву команди йдуть за рахунку 0:0.

З перших хвилин другого тайму продовжились позиційні атаки команди Кураж, але ще деякий час луцька команда вдало стримувала натиск суперника, поки на 16-ій хв Артем Назарчук не відкрив рахунок після передачі 9-го номера Олександра Повідзьона. Пропустивши м’яч, лучани заграли активніше, спробувавши відновити рівновагу. Вони створили кілька небезпечних моментів біля рамки гостей з Горохова, але м’яч вперто не йшов в сітку воріт їх суперника. А за 2 хв до закінчення зустрічі безумовно кращий гравець матчу «9-ка Куражу» додає до свого асисту дубль і знімає всі питання щодо переможця в цій дуелі. 3:0 важка, але впевнена перемога «горохівчан».