33: 34

Корпош Марія/Журибіда Віктор

Другий день поспіль доля жеребу зводить команди на футзальному майданчику «Арени Спорт» в боротьбі за кубок «Агромат Cup». Вчорашній поєдинок переможця не виявив, і гра завершилась результативною нічиєю 3:3, яка зафіксувала їх подальшу участь за трофей першої ліги. З першої хвилини «Динамо» намагається реабілітувати себе перед уболівальниками за втрачену перемогу на останніх хвилинах групової зустрічі. Перша небезпека біля воріт «Респекта» уже на 3 хв. Удар від Леоніда Єфремова пролітає повз ворота. 4 хв запам’яталась як голом від того ж Леоніда Єфремова, так ще двома його виходами віч на віч з воротарем суперника, де у першому випадку на висоті був воротар, другий удар прийшовся повз ворота. За втрачені стовідсоткові нагоди динамівців миттєво карає Іван Сидорчук, зрівнявши рахунок на 5 хв. З цього моменту команди грають на рівних, дошкуляючи одна одній своїми контрвипадами. Та все ж кінцівка за «Динамо». Спочатку на 12 хв Леонід Єфремов втрачає свій черговий реальний шанс забити гол, а згодом за 44 секунди до завершення тайму Володимир Чайка знову виводить свою команду вперед.

За невикористані шанси збільшити рахунок на свою користь «Динамо» було покарано голом Юрія Соломатіна одразу на початку другої половини гри. Невдача динамівців супроводжує команду і у другому таймі, м’яч вперто не хоче залітати у ворота суперників. Натомість підопічні Андрія Шевчука свій шанс вийти вперед вперше за дві гри реалізують на 20 хв голом Дмитра Михальчука, і «Респект» уже попереду з надією на перемогу. Та перемога похитнулась уже на 21 хв, де удар нападника «Динамо» прийшовся у поперечину. До завершення лишалась практично одна хвилина. І наполегливість найбільш активного динамівця Леоніда Єфремова за 1 хв 11 секунд  до завершення гри дає свій результат. Рахунок гри, як і в попередньому матчі, знову 3:3. А це сьогодні означає пробиття післяматчевих пенальті. Тут міцніші нерви виявились у динамівців, усі чотири удари відповідно від Романа Киценюка, Івана Бандури, Миколи Казьмирука та Володимира Чайки були влучними. За «Респект» відзначилися Юрій Соломатін, Богдан Зінгель, Єіген Котюн, а удар Артема Клімчука віддає трофей «Агромат Cup» в руки динамівців.

Кращі гравці: «Респект» - Юрій Соломатін, «Динамо» - Леонід Єфремов.