1: 0

Корпош Марія/Корпош Руслан

Черговий поєдинок протистояння лучан та хорівських львів’ян-волинян. «Теремно Хліб» уже взяло участь у передсезонних змаганнях та підписало головного тренера в особі знатного волинянина Олександра Антонюка. Підопічні ж Віктора Ревка роблять ставку на досвідчених футзалістів Волині та Львівщини, хоча вони вже більше волиняни, адже виступають у Чемпіонаті Волині вже майже десятиліття. Тому згуртовуються та відпрацьовують ігрові зв’язки вже по ходу чемпіонату. До речі, минулого року саме ці команди також розпочинали сезон грою між собою, у 2020 році було зафіксовано 3:1 за Надією. У 2021-му зелені спробували грати 4 на 4, але у середині тайму таки перейшли на улюблений елемент – катання шкіряного з п’ятим польовим. У розрізі ситуації у теремнівців часто виникали моменти вдарити по порожніх воротах, але точність допоки підводила. Натомість граючий тренер «Надії» Микола Радько чітко скористався прострілом в більшості та замкнув дальню стійку – 1:0.

Після перерви картина на майданчику не змінилася: хорівчани контролювали хід поєдинку в «економ» режимі, «Теремно Хліб» хоч і атакувало, проте без особливих загострюючи моментів. Незважаючи на моменти, що виникали змінити цифри на табло нікому не вдалося. «Надія» на класі здобула три бали, а хлібопіки трішки обпеклися, хоча обидва колективи тільки втягуються до рівня Супреліги.

Кращі гравці: Радько Микола – Бурковський Дмитро