2: 2

Корпош Марія/Кравчук Ігор

Вища ліга сезону 2021-22 відкривалась матчем між командами Агромат та дебютантом вищої ліги, командою Прип’ять. Гра одразу почалась без розвідки, суперники відповідали атакою на атаку, в вирі спортивного запалу, подекуди лише ціною фолу вдавалось зупиняти опонентів молодим агроматівцям. Прип’ять натомість змарнувала кілька 100% моментів, спочатку Олександер  Крисько і за хвилину Микола Михалик  не змогли переправити м’яч в ворота з вбивчих позицій, Агромат же тільки збільшував сумнівну перевагу в кількості фолів.І хоча  до кінця першої половини залишалось ще 4 хвилини героєм першого тайму можна сміливо визнати воротаря Агромату, Рижука Валентина який ліквідовував всю небезпеку біля своїх володінь. П’ятий фол в пасиві Агромату змусив дещо занервувати  граючого тренера Андрія Христича. І як грім серед  ясного неба виник гол на 15 хвилині тайму у виконанні агроматівця Козловського Дениса. Одразу зі старту другого тайму любешівці пішли на штурм аби відквитати гол та встановити хоча б статус кво, їх суперники натомість зробили ставку на контратакуючу гру і це їм дось добре вдавалось. Зросла кількість ударів збоку Прип’яті, проте кількість це не завжди якість і рахунок залишався не змінним. Агромат, контратака і 2-0 на табло так можна описати підії 21-ї хвилини зустрічі. Автором голу стає Платонов Дмитро додавши впевненості собі та партнерам. Повіривши у власні сили Агромат ринувся в перед оголивши тили, за що і поплатився на 24 хвилині гол на рахунку Барановича Костянтина та на 28 хвилині Пилиповця Олексія  з команди Прип’ять, встановлюють паритет 2-2. Тепер вже моралина перевага на боці граців любешівської комади які на куражі пішли в перед проте рахунок так і не змінився  2-2.