4: 4

Корпош Марія/Кравчук Ігор

Третій матч вищої ліги між Рятівником, який повернув собі стару назву після сезону під іменем ВПА, та ФК Топільно розпочався з обережної ровідки та грою здебільшого в центрі майданчику , нагадуючи шахматну партію. Кожен з суперників чекав на помилку опонента  першими дочекались її гравці Рятівника Мельник Андрій забиває гол та відкриває лік забитим м’ячам у цьому матчі. Зростаюча активність тополян дала свої полоди на 8 хвилині автором голу стає Дмитрук  Дмитро, 1-1. Обмінявшись забитими м’ячами кожна з команд намагалась збільшити свою перевагу, успішнішим в цьому знову був Рятівник, Мельничук Олександер  виводить луцьких рятувальників вперед  2-1 за півтори хвилини до завершення першого тайму. Активні спроби забити гол в роздягальню результату не принесли жодній з сторін. В другому таймі слід було очікувати стартового спурту від команди Топільно які були в ролі наздоганяючих, Рятівнику ж було потрібно втримати і при нагоді збільшити свою перевагу. Тут таки фортуна стала на бік тополян Деркач Василь зрівнює рахунок, проте Андрій мельник знову схиляє шальки терезів на свою строну  3-2 попереду знову Рятівник. На радість вболівальникам темп гри зріс і моменти регулярно почали виникати біля обох воріт якісніше свій момент на 22-й хвилині реалізує Топільно автором результативного пострілу, знову стає Дмитро Дмитрук,на табло 3-3.  Гра на зустрічних курсах призводить до голу невтомного Андрія Мельника який вкотре виводить Рятівник вперед  4-3 за три хвилини до закінчення  матчу. Кодлубай Олег через хвилину знову відновлює нічию  4-4. Бойова результативна нічия стає підсумком цього протистояння.