0: 3

Корпош Марія/Кравчук Ігор

Оновлений Енергопроф  з новим титульним спонсором в лиці Моджо , розпочав свій шлях у вищій лізі цього сезону з протистояння з командою Неріс – Авангард,  активніше розпочали зустріч граці  Нерісу  намагаючись провести швидкий м’яч вже у дебюті поєдинку, Моджо також намагалось відповідати контр випадами проте було помітно дещо слабку зіграність між гравцями. Ініціатива переходила то до однієї то до іншої сторони  і на 8-й хвилині Ковальчук Андрій з команди Неріс забиває гол і виводить свою команду вперед у цьому протистоянні.  Гринчук Богдан на 11- хвилині збільшує перевагу Нерісу до двох м’ячіві за декілька секунд той таки Гринчук Богдан стає автором дубля і рахунок вже 0-3 нам користь Нерісу. По перерві малюнок гринезмінився, більш злагоджений Неріс, вдався до позиційного контролю, Моджо в свою ж чергу дещо сумбурно намагались відповідати, кілька хороших нагод в гляді потужних ударів в ствір воріт , і якби не майстерність кіпера Нерісу Олександра Кунакова рахунок міг би зазнати трансформацій неодноразово. Щоб дещо остудити запал суперників граці Неріса перевели гру  своєї команди в активний атакувальний режим, і тільки дивом рахунок на табло не збільшився на їх користь. Ближче до закінчення зустрічі, енергетики вдалися до схеми з п’ятим польовим, тавсеж рахунок не змінився.  0-3 впернена перемога команди Неріс Авангард.