:
12

Дмитрук Андрій, Леончук Олександр, Бас Назарій

Корпош Марія/Кравчук Ігор

Завершував ігровий день матч між принциповими суперниками з Олики та Ківерець , як і личить командам класу вищої ліги та в дусі портистоянь під заголовком дербі  гра одразу пішла на високих швидкостях з постійною загрозою то біля одних то біля інших воріт  гостішими були футзалісти з Олики от тільки влучності бракувало. Локомотив намагався нав’язати силовий сценарій і досить швидко зумів назбирати 4 командні фоли і червону картку яку отримав Батрак Олександр, залишивши свою команду у меншості . Яке ж було розчарування тренера екобудівців  Руслана Корпоша , коли попри кількісну перевагу та фактично навалу на ворота залізничників  протягом двох хвилин рахунок не змінився на користь його команди. До перерви, вперед встигає вийти Вуд Еко Буд, Олег Шахраюк  реалізовує дабл пенальті, жостка гра гравців з Ківерець поки приносить їм лиш негативні дивіденди, другий дабл який умудряються привезти залізничники парирує Радислав Алексюк, підчисчаючи безвідповідальність своїх гравців. Другий тайм показав що висновки і корективи в план на гру кожної команди були зроблені  і внесені. Цікаві та змістовні атаки у виконанні обох суперників радували око, а гол як не парадоксально стався після прямого удару зі штрафного, на 18- й хвилині відзначається Денисюк Тимофій, і вже 2-0 попереду Вуд Еко Буд. Технічно більш варіативна і вигадливіша команда  з Олики все ж змогла повністю змінити хід зустрічі на свою користь Кутецький Дмитро  та Шахраюк Олег роблять рахунок розгромним  4-0. Гравці Локомотива стали помітно нервувати, що не додавало їм вдалих дій а подекуди відверто заважало. Здали нерви в Олександра Гезуна  з Локомотива друга жовта картка перетворилась в видалення і як наслідок пропущений в меншості гол, поховав надію залізничників на позитивний підсумок матчу.  Шедевр імені Шахраюка  робить рахунок 6-0  і виводять Олику в лідери.