:
6

Гарасимків Василь, Мельник Олег, Мищук Анатолій

Корпош Марія/Кузнєцов Дмитро

Ще одна цікава дуель у Першій лізі – минулого сезону саме матчем проти «Духча» гравці «Дому Фасадів» розпочали шлях в успішному сезоні, де вони стали регулярними чемпіонами Першої ліги та володарями Кубка АМФВ, тож у їх «біло-чорних» опонентів була на цей матч особлива мотивація. Хоча перший серйозний момент для голу втратили номінальні гості – голкіпер перевів у стійку удар Владислава Ващука. А от відповідь від «Духча» була більш ніж конкретною – протягом однієї хвилини Євген Поліщук та Вадим Мойсеєв зуміли шокувати опонентів – 2:0! «Дім Фасадів» міг відігруватися однак ще два чудові моменти не реалізували Богдан Лопоха та Владислав Скулинець, а  відповідь – знову гол волинських «зебр»: Олександру Ткаченку вдалося точним ударом з носка довести перевагу команди до розгромної – 3:0. Хто б міг подумати, що ще до перерви чинним регулярним чемпіонам Першої ліги вдасться організувати «камбек»?! Уже на 11-й хвилині голкіпера на частку секунди зумів випередити Владислав Блащук, ще за дві хвилини Іван Бандура реалізував хитрий простріл з кутового, а під завісу тайму також під час «корнера» гравці «Духча» залишили самого біля воріт Богдана Лопоху – 3:3!

Такий видовищний тайм давав сподівання на не менш драматичне продовження поєдинку. Так і вийшло, щоправда, після перерви на майданчику було більше жорсткої боротьби та постійних зупинок у грі, аніж самих гольових моментів. А основні події розгорнулися під кінець матчу, коли «Духче» забило один із найкращих голів матчу – як по нотах розіграна комбінація після штрафного удару призвела до ще одного голу Євгена Поліщука – 4:3. А ще пізніше «біло-чорні» забили супернику його ж методом – після швидкого розіграшу кутового м’яч у ворота переправив Святослав Гадзінський – 5:3. Гравці «Дому Фасадів» воліли відігратися, а Ігор Кравчук потужним ударом навіть потряс бокову стійку воріт Владислава Гуменюка, однак рахунок до завершення гри так і не змінився – гравцям «Духча» вдалося неприємно шокувати уже досить титулованих суперників на початку сезону.

Кращі гравці: Вадим Мойсеєв – Іван Бандура