2: 3

Джафарова Олександра/Гетьман Василь

З перших хвилин зустрічі Kroshu Lutsk та U-17 Любарт Junior юні князі захопили Роман перевагою та почали створювати небезпечні моменти біля воріт суперника. Ця перевага швидко втілилась у забиті м’ячі, вже на 4-ій хв Роман Гончарук з передачі граючого тренера Олександра Лисенка оформляє дубль, особливо гарним видався другий гол забитий після багатоходівки молодих футзалістів. Після другого пропущеного м’яча тренер «кромбергців» Руслан Дорош взяв тайм-аут, позакінченню якого картина на полі змінилась, гра вирівнялась команди почерговово створювали небезпеку біля воріт суперника, проте бодай комусь відзначитись забитим м’ячем у першому таймі більше не вдалось.

Напочатку другого тайму футболісти «Крошу» почали діяти на майданчику жорсткіше по відношенню до своїх більш юних візаві, що відразу вилилось у необов’язкові командні фоли, а згодом і в попередження для Вадима Словіка та Костянтина Вознюка. Але саме така контактна гра спершу принесла свої дивіденди – Назарій Стебельський забив два голи-близнюки впродовж двох хвилин. Спочатку йому асистував Роман Павловей, а потім вже згаданий автор гірчичника під номером 17. Після двох пропущених м’ячів «любартівці» здійснили заміну воротаря, в рамці почав грати Юрій Близнюк, гра продовжувалась на зустрічних курсах, було помітно що обидві команди не влаштовує нічийний підсумок в стартовому матчі першості. За півхвилини до закінчення зустрічі «електропровідники» отримали шостий фол, а команда «Любарт U-17» - право на пробиття дабл-пенальті. До позначки підійшов найдосвідченіший гравець команди, граючий наставник Олександр Лисенко. Удар 99-го номера «червоних» був сильним, точним, а головне результативним. І все ж хотілося б відзначити заводську команду, яка продовжувала боротись до останніх секунд матчу і за півтори секунди до закінчення поєдинку отриала право на небезпечний штрафний удар. Після його розіграшу Костянтин Вознюк накотив м’яч під удар Денису Карпюку, але в 9-го номера «Крошу» удар виявився невдалим. Як підсумок 3:2 важка, але заслужена перемога «юніорів».

Кращі гравці: Назарій Стебельський - Роман Гончарук