4: 2

Джафарова Олександр/Гетьман Василь

Зустріч між командами «Луцьктепло» та «West Side» ррозпочалась без розвідки, було помітно, що суперники добре знають один одного, тому ні в кого не було в планах відсижуватись в обороні. Не встигла до кінця добігти перша хвилина, як у швидкій атаці «міських теплопостачальників» після чудового асисту Сергія Ліщука – його колезі Роману Онищенку не залишалось нічого, як занести в підкаті м’яч у порожні ворота. Проте розвинути успіх команді Ярослава Русина не вдалось, більше того – вже за три хвилини біля воріт команди «Луцьктепло» стався прикрий автогол, а саме Богдан Мосійчук не порозумівся зі своїм голкіпером. Після того, як рахунок зрівнявся гра трохи заспокоїлась команди старались грати надійно впершу чергу біля своїх воріт а тому вкрай небезпечних моментів майже не виникало. За нічийного рахунку 1:1 команди пішли на перерву.

Після відновлення гри «жовто-червона» команда вийшла з більш рішучим настроєм і одразу почала створювати небезпечні моменти біля воріт «вестсайдівців». Проте ще деякий час їм не вдавалось втілити в забиті м’ячі свої гольові моменти, аж поки на 21-ій хв Кирило Павловій після гарного розіграшу прокинув м’яч повз воротаря суперника, а Андрій Мединський з лінії воріт вколотив його в сітку. Пропустивши гол у свої ворота футзалісти «Вест сайду» кинулись відігруватись і одразу ж пропустили небезпечну контратаку своїх суперників – це все той же 9-ий номер «Луцьктепла» чудовим пасом обрізав захисників супротивника і вивів на побачення з воротарем «червоно-чорних» Назара Навроцького, який чудово скористався своїм гольовим моментом. А ще за хвилину після удару Олексія Баранова рахунок став 4:1. Можливо відсутність тренера «вестсайдівців» Олега Борисюка біля лавки своєї команди відобразилась на подальших перепетіях на паркеті, тому що одну команду влаштовував здобутий результат, а інша вже нічого не могла протиставити. Проте на останній хвилині зустрічі Михайло Бачинський забив ще один м’яч у відповідь. Кінцевий рахунок зустрічі 4:2 на користь «тепловиків».

Кращі гравці: Сергій – Махно Олександр