0: 3

Хомич Анатолій/Гетьман Василь

Зустріч між командами ФК Арсенал та Атлетік Млинів розпочалась з обопільних атак обох команд і досить довго точилась рівна боротьба, проте на 5-ій хвилині зустрічі в одній з атак млинівської команди воротар горохівчан Назар Трачевський отримав глибоке розсічення над бровою. Це не було наслідком фолу чи якоїсь грубості з боку суперника, був динамічний епізод, в якому Назар самовіддано стрибнув за м’ячем і в єдиноборстві сталась прикра травма. Забігаючи наперед, скажу, що кіпер колективу з Вільхівки на поле в цій зустрічі більше не виходив, а роль «брамкача» команди виконували польові гравці. Поступово «атлетіки» почали нарощувати темп і захопили територіальну перевагу в зустрічі, але самовіданна гра «канонірів» у захисті ще довго залишала їх ворота сухими. І все ж на 11-ій хвилині зустрічі після швидкого розіграшу Олександр Халик відкриває рахунок в матчі, забивши м’яч своїм колишнім партнерам. Перший тайм завершився за мінімальної переваги команди з Млинова.

В другій половині матч знову ж таки проходив на зустрічних курсах, команди створювали небезпечні моменти, але нікому не вдавалось відзначитись і лише вкінцівці матчу рівненська команда збільшила свою ігрову перевагу до трьох м’ячів. Спочатку Михайло Вітарук забив гол з передачі Дмитра Галадея, а на останній хвилині зустрічі вже Дмитро святкував взяття воріт після асисту Михайла. 3:0 впевнена перемога млинівців.

Кращі гравці: Василь Порванський – Михайло Вітарук