2: 3

Журибіда Вітя/Журибіда Віктор

Старт у новому Чемпіонаті Волині з фут залу сезону 2021/2022 рр. побачив чимало нових команд водночас з новими виконавцями. Не виняток і четверта ліга. Та чимало футзалістів залишили свої старі команди і зробили вибір на користь нових. Мабуть, не один раз у різних протистояннях уже зустрічались гравці «Колоса» та «Вілії», але сьогоднішнє протистояння у рамках четвертолігового волинського футзалу вперше. Тож матч розпочався без розвідки. Одразу після розіграшу з центра майданчика «Вілія» йде вперед, і перший удар по воротах суперника на 10 секунді прийшовся повз «рамку». На 2 хв «Колос» відповідає своєю атакою, після якої м’яч потрапляє у поперечину. Взагалі з перших хвилин кожна команда грає по-своєму. «Колос» обирає тактику контролю над м’ячем. «Вілія» ж після трьох-чотирьох передач обстрілює ворота суперника з будь-якої позиції та дистанції. Згодом сьома хвилина виправдовує тактику «Колоса», де Олександр Покалюк після чергової комбінації відкриває рахунок у матчі. Незабаром на 8 хв Олександр Устимчук бере ініціативу на себе, і його уже індивідуальні дії приносять «Колосу» другий гол. Таким перебігом подій «Вілія» трішки пригнічена, чим на останній хвилині суперник ледь не користається, розігравши багатоходівку з послідуючими трьома ударами впритул, та бездоганна гра кіпера «Вілії» не дозволила супернику збільшити рахунок у матчі.

Схему своєї гри другого тайму не міняє жодна з команд. Змінюється лише гострота моментів біля обох воріт. Затяжні, а подекуди і повільні атаки «Колоса» не створюють загрози супернику. Більш влучні та потужні удари від «Вілії» зачасту з непередбачуваними рикошетами все частіше турбують воротаря опонента. Розв’язка ж матчу практично відбулась після взяття «Вілією» тайм-аута на 19 хв, після чого Євген Семенов спочатку скорочує, а на 20 хв дублем зрівнює рахунок у матчі. Тут «Колос» починає нервувати, а «Вілія» продовжує свої обстріли. І за 1 хв 21 секунду до завершення гри Володимир Нечай виводить уже «Вілію» вперед. Гра з п’ятьма польовими наприкінці матчу «Колосу» не допомогла. Вольова перемога «Вілії» з рахунком 2:3.

Кращі гравці: Олександр Устимчук - Євген Семенов