1: 0

Журибіда Вітя/Журибіда Віктор

Грою рівних команд насолоджувались глядачі у третьому матчі Чемпіонату Волині серед футзалістів четвертої ліги. Ніби вивчаючи свого суперника, команди в переважній більшості комбінують на своїй половині майданчика, відряджаючи до атак одного-двох нападників. По справжньому перший небезпечний момент виник біля воріт «Кадара», та удар нападника опонента прийшовся повз ворота. На табло 4 хв і уже «Кадар» марнує свій шанс відкрити рахунок у матчі. Небезпечний простріл повз воріт, і нападник «міщан» хибить буквально з метра у пусті ворота. Середина першого тайму та його кінцівка стає більш цікавою та насиченою ігровими єдиноборствами, зачасту з послідуючими ударами по воротах. І тут свою майстерність демонструють стражі обох воріт, котрі до перерви залишаються сухими. Найбільше глядачам запам’яталась 12 хв, де атаки обох команд змінювались миттєво по декілька раз. А в одній з них «Кадар» навіть був близький до успіху, та на заваді стала поперечина.

Другий тайм команди одразу розпочинають за високого темпу. Накал боротьби зростає, гострі моменти виникають то біля одних, то біля інших воріт, а рахунок незмінний. Захист демонструє свою «гору» перед нападом аж до 22 хв, яка фіксує взяття воріт після вдалого проходу лівим флангом Олександра Шавали та його підступним ударом, на який воротар «Кадара» зреагувати не встигає. І на табло 1:0 на користь «волинян» з Угринова. На останніх хвилинах гри «міщани» вдаються до гри з п’ятьма польовими гравцями. Та успіху досягти їм так і не судилось. Більше того перехват на останній хвилині та удар у пусті ворота від «волинян» міг подвоїти рахунок у матчі, та м’яч пролетів біля самісінької стійки. Фінальна сирена від арбітра фіксує мінімальну перемогу «Волині»з рахунком 1:0.

Кращі гравці: Олександр Шавала - Олександр Новаковський