2: 1

Журибіда Вітя/Журибіда Віктор

Удар відчаю уже на 20 секунді гри від «Луцьк-Центра» практично з середини фут зального майданчика бажаного результату не приносить. Не надто виразна гра від обох команд в подальшому призводить до небажаних втрат м’яча, завдяки чому воротарі залишаються без роботи. Навіть вихід один на один з воротарем для нападників «Ярда» завершився фіаско, адже м’яч після завершального удару залишає майданчик майже за метр від стійки воріт. Слід лише зауважити, що старання нападників «Луцьк-Центра» були більш наполегливі, які на 5 хв матеріалізувались у забитий гол – зробив це Віталій Корець, котрий після пробиття штрафного у власні ворота прийняв удар на себе та миттєво, контратакуючи, пройшовши правим флангом, засмучує свого суперника підступним завершальним ударом. Номінальні гості в якості наздоганяючих довго не відсиджувались. І уже на 6 хв Сергій Білоус зрівнює рахунок у матчі. Наприкінці першого тайму команди записують до свого активу лише по одній гострій атаці, але тут бездоганно грають воротарі. Тож на другий тайм суперники виходять за рахунку 1:1.

Усе розпочинається практично з нуля. Лише втома гравців трішки дається взнаки. І навіть часті заміни до покращення якості та збільшення темпу гри не призводять. Тут найбільше запам’яталась 19 хв та 20 хв, де у першому випадку удар нападника «Луцьк-Центра» прийшовся у штангу, а одна з нечисленних комбінацій його одноклубників завершилась взяттям воріт – відзначився Олексій Калінюшко. Саме цей гол сколихнув обидві команди, які кінцівку матчу провели в обопільних контратаках уже за високого темпу. Та фізичний потенціал у завершальній стадії у голи так і не переріс. «Луцьк-Центр» розпочинає чемпіонат з мінімальної перемоги 2:1.

Кращі гравці:  Олексій Калінюшко - Сергій Білоус