2: 6

Глухенька Л./Гетьман В.

Звітна зустріч була лише третьою у протистоянні West Side та ФК Арсенал ОТВ, після 2-х поєдинків, правда в рамках різних турнірів, між командами зберігався цілковитий паритет - вони по разу перемогли одна одну, при чому з однаковим рахунком 4:1. З подій, що розгортались у першому таймі важко було виділити ігрову перевагу котроїсь із команд, було багато боротьби, колективи почергово створювали небезпечні моменти біля воріт суперників, але довгий час рахунок у матчі був сухим. Першими вдалось відзначитись «вестсайдівцям», після передачі Максима Синчука Богдан Герасимчук прошив ворота кіпера горохівчан Назара Трачевського. Після забитого м’яча гра стала ще жвавішою, обидва клуби робили акцент на атакувальних діях, нехтуючи захисними порядками своїх команд. В останні хвилини першого тайму суперники влаштували справжню гольову феєрію, в якій більш вдалими були горохівські «каноніри», в лавах яких схожими забитими м’ячами відмітились Микола Поліщук та Дмитро Зінкевич. Слід відмітити також гравця лучан Юрія Кубая, котрий ефектно реалізував свій гольовий шанс. На перерву команди пішли за рахунку 3:2 на користь ФК Арсенал. В другій половині зустрічі продовжилось цікаве протистояння, «західники» намагалися будь-що зрівняти рахунок, але в швидкій контратаці «горохівські легіонери» Малачі Обета та Самаїла Якубу створили четверте взяття воріт суперників, ще за кілька хвилин Роман Ващук збільшив перевагу своєї команди до трьох м’ячів. Після цього підопічні Олега Борисюка взяли тайм-аут і почали діяти з п’ятим польовим, але це не змінило перебіг подій на паркеті, більше того, в кінцівці зустрічі кращий гравець матчу Валентин Обозовський оформив дубль і встановив кінцевий рахунок 6:2.

Кращі гравці: Кубай Юрій - Обозовський Валентин