:
9

Хомич Анатолій, Попко Максим, Матвіюк Роман

Корпош Марія/Корпош Руслан

Луцьке дербі, хороші знайомі, однокласники, як їх не назви, але обидва колективи добре знайомі із можливостями один з одного. Навіть цього року команди вже зустрічалися на Ярмарку футзалу (1:1)… Однак на офіційному рівні минулого року у четвертому турі команди також не  виявили переможця 2:2.

Цього року в активі динамівців було одне зароблене очко, а от у хлібопіків був бублик після зустрічі із «Надією». Темп гри команди вибрали зустрічний – кулястий те і діло бігав від одних воріт до інших. Першими його у сітку воріт зуміли переправити блакитно-сині – Володимир Чайка вийшов на ударну позицію та чітко реалізував свій шанс – 1:0. Але вже на 10-й хвилині Дмитро Бурковський зумів відквитати гол своїм потужним ударом – 1:1. Гра так і йшла, нічийна…При таких розкладах і тайм завершився, і другий почався… Однак на 19-й хвилині жовто-червоні пішли в атаку, а потрапили у полон… незграбно обробивши круглого, втрата, вдале перехоплення та чітка реалізація моменту від Володимира Чайки – 2:1. На 20-й хвилині Володимир примудрився оформити дубль за хвилину, і покер вцілому в матчі – 4:1. Натомість «Теремно Хліб» та тій же хвилині зумів відбити один гол – Байбула Михайло з розводу зумів здивувати Дмитра Роюка – 4:2. Фейєрія Чайки у цьому матчі не завершувалася… відскік від захисника і Володимир з лівої кладе шкіряного у кут – 5:2! Гра з п’ятим польовим таки дала результат – Андрій Рижановський із другої спроби таки проштовхнув селект у ворота – 5:3. Доволі цікава гра, і не менш цікавий результат…

Кращі гравці: Володимир Чайка – Андрій Рижановський