0: 7

Джафарова О./Кузнєцов Д.

Минулорічні фіналісти плей-офф Першої ліги з «Прип’яті» непогано почали нинішній сезон у Вищій лізі, вирвавши нічию в поєдинку з «Агроматом» (2:2), а «Торпедо» з таким самим рахунком зіграло «мирову» з іншими новачками дивізіону – командою «Кум і Ко». Утім, ще з початку звітного поєдинку були сумніви у перспективах номінальних господарів цієї гри – на матч змогли приїхати лише п’ятеро гравців з геть юним 15-річним Валентином Мухою в якості запасного. До певної пори гравці «Прип’яті» трималися, а Володимир Крисько ледь не відзначився потужним пострілом, однак в середині тайму Дмитро Мельниченко підловив на далекому виході з воріт голкіпера і відкрив рахунок у грі – 0:1. Уже за хвилину хороший шанс подвоїти перевагу підопічних Анатолія Мищука втратив Тарас Бондарчук, який не реалізував дабл-пенальті, а його партнери не використали цілу низку вбивчих нагод для забитих голів. Утім, наприкінці тайму гравців «Торпедо» таки прорвало. Спочатку після довгої передачі з глибини майданчика ударом головою воротаря випередив  Юрій Мельничук, а до кінця тайму за лучан ще відзначалися Юліан Кузьмич та Тарас Бондарчук, які сформували підсумковий рахунок першої половини гри – 0:4.

У другому таймі картина особливо не змінилася – гравці «Прип’яті» старалися як могли й навіть створювали деякі шанси для забитих голів, однак сил для рівноцінної боротьби з одним із фаворитів Вищої ліги у хлопців не вистачило. А «торпедівців» знову прорвало наприкінці тайму – Андрій Ткачук, Олександр Береза та Дмитро Мельниченко своїми точними ударами сформували підсумковий рахунок гри – 0:7.

Кращі гравці: Микола Михалик – Андрій Ткачук