2: 3

Джафарова Олександра/Журибіда Віктор

Перші хвилини матчу проходять у досить спокійній, розважливій  та спортивній боротьбі. Про це свідчить той факт, що перший фол арбітри фіксують лише на 6 хв гри. Двома ж хвилинами раніше «Агромат» втратив реальну нагоду відкрити рахунок, вивіши свого нападника віч-на-віч з воротарем, де останній був на висоті. Згодом на 5 хв уже нападник «Локомотива» перевіряє на міцність кіпера суперника, котрий також грає впевнено, і ворота залишаються сухими. Чого не можна сказати, аналізуючи восьму хвилину. Чергова атака від «Агромата», і підступний удар Максима Бондаренка застає зненацька воротаря номінальних господарів, після чого на табло 0:1 на користь «Агромата». Буквально за хвилину «Агромат» розігрує подібну комбінацію, але на цей раз рахунок залишається незмінним. Кінцівка ж першого тайму проходить більш нервово та сумбурно. Обопільні швидкі контр випади призводять до накопичувальних фолів з боку як однієї, так і іншої команди, подекуди навіть із застосуванням «гірчичників». Тож на перерву команди йдуть за мінімальної переваги «Агромата».

Досить цікаво і несподівано розпочався другий тайм гри. Лише 12 секунд знадобилось Денису Козловському, щоб подвоїти рахунок, зробивши вагому заявку на перемогу. З чим не зовсім був згоден найактивніший гравець «Локомотива» Дмитро Гапонюк. Завдяки його старанню та активним діям на 24 хв у графі «забиті голи» табло уже висвітлювало нічийний рахунок 2:2. Та після другого пропущеного голу «Агромат» починає грати більш активно і різноманітно. До того ж на 27 хв номінальні гості беруть тайм-аут. І як згодом виявилось, корективи та настанови для гри були досить доцільні, про що свідчить гол Дениса Козловського практично за 10 секунд після поновлення гри. Врятувати зустріч «Локомотив» пробує завдяки грі у п’ять польових гравців. Але обережний захист суперника зрівняти рахунок вдруге не дозволяє. Тож мінімальна перемога «Агромата» з рахунком 3:2.

Кращі гравці: Дмитро Гапонюк - Денис Козловський