2: 5

Джафарова Олександра/Журибіда Віктор

Більш активно та різноманітно в атаках з перших хвилин діє «Рятівник». Та захист «Неріса» грає спокійно та впевнено. Більше того практично перший небезпечний момент «Неріс» матеріалізовує у забитий м’яч. На 3 хв Олександр Міх опинився на позиції правого нападника і після отримання м’яча від свого партнера практично другим дотиком ефектно переправляє його у сітку воріт суперника. З огляду на те, що «Рятівник» після пропущеного голу не поспішає форсувати події на майданчику, проглядається, що саме вони відчувають себе фаворитом гри. Різноманітні комбінації потроху розхитують захист «Авангарда». Така тактика уже на 8 хв оправдовує себе. Андрій Мельник зрівнює рахунок у матчі. Надалі команди починають грати більш обережно. І лише кінцівка першого тайму запам’ятовується двома небезпечними атаками від «Неріса» та реальною можливістю повести в рахунку за 30 секунд до завершення тайму від «Рятівника». Але на перерву команди йдуть за нічийного рахунку – 1:1.

Натомість 16 секунд «Рятівнику» вистачило після початку другого тайму, щоб повести в рахунку – дублем відзначається Андрій Мельник. «Неріс» ж після потужної атаки на 18 хв втрачає реальну нагоду зрівняти рахунок. На простріл лівого нападника не встигає Олександр Міх. Як з’ясувалось згодом, у даній грі відзначились лише два нападники, які і стали кращими гравцями матчу у своїх командах. Свої бомбардирські якості за «Рятівник» проявляє Андрій Мельник,який у загальному підсумку п’ять разів розписався у воротах суперника. А гол престижу на 28 хв в активі Олександра Міха. Тож гра практично рівних суперників завершується перемогою «Рятівника» з рахунком 5:2.

Кращі гравці: Андрій Мельник - Олександр Міх