1: 0

Глухенька Л./Голоскоков Д.

Обидві команди готувалися до луцького дербі в новому сезоні не тільки за рахунок тренувань, а й працюючи на трансферному ринку. Мабуть, все ж таки саме «вишківці» зробили найбільш цінне «придбання», адже Богдан Венський безумовно гравець з великим футзальним досвідом, і саме він міг допомогти помститися за прикру поразку 1:2 в сезоні 20/21. Розвідка, з невеличким розігрівом воротарів тривала перші п’ять хвилин. Далі ініціатива перейшла до «центрових», і спроба взяти тайм-аут для «Вишкова», розтягнулася практично на хвилину «чистого» часу - м’яч контролювали гравці «Луцьк-Центру». Пауза пішла на користь «слобідським» - гра вирівнялася і лише дивом вихід «три в один» не призвів до голу у ворота «Центру». Далі постріл зі штрафного від Дмитра Біліча дав можливість Віктору Гаврилюку виконати акробатичний стрибок, щоб відбити потужний удар в «дев’ять». Сподіваючись на перевагу в зрості, «центрові» частенько виконували футбольні подачі на своїх гравців, але забити головою у футзалі не так просто. Останні півтори хвилини першого тайму «Луцьк-Центр» провів з п’ятьма фолами, проте фатального шостого вдалося уникнути. На перерву команди пішли відпочивати з невідкритим рахунком. Вже на перших секундах другого тайму Богдан Венський ударом з лівої потужно струсонув дальню штангу воріт суперника. Певна ініціатива в другій половині гри була явно за «Вишковом», але конвертувати перевагу у гол все ніяк не вдавалося. Були виходи «три в один» та «три в два», небезпечні швидкі «контри», потужні удари зі стандартів, проте на табло вперто горіли два «бублики». На допомогу прийшов черговий стандарт: передачу на Богдана Венського з кутового зробив Назар Стасюк, а Богдан прибрав захисника і невідпорно пробив дальній кут. Сталося це за три хвилини до фінального свистка і «центровим» нічого не залишилося, як кинути в атаку всі сили і спробувати вирвати, бодай нічию. Звичайно, це пожвавило гру, адже і ударів стало більше, і швидких контратак також. Незважаючи на це, голів вболівальники більше не побачили – реванш за минулий сезон взяли гравці «Вишкова».

Кращі гравці: Богдан Венський – Віктор Гаврилюк