:
2

Кірепко Анатолій, Шульгач Андрій, Твердяк Микола

Глухенька Л./Голоскоков Д.

Історія зустрічей цих команд ще досить куценька, адже зустрітися їм довелося лише раз в позаминулому сезоні (перемогу 6:3 відсвяткували гравці з Коршовця). Що стосується минулого сезону, то «Вілія» його пропустила, а от «Клевер» здобував ігровий досвід, продовжував формувати команду, а тому цього разу «розумні магазини» були налаштовані рішуче! Тим не менше «Вілія» з перших хвилин виглядала цікавіше: гравці динамічніше рухали м’яч, краще комбінували, більше били. Зрештою цей натиск реалізувався в пенальті (рукою зіграв захисник «Клевера»). Хоча Вадим Жовнірук і не зміг забити з шестиметрового (влучив простісінько у воротаря), але після введення м’яча у гру, цю помилку виправили товариші по команді: гол забив Володимир Нечай. Після цього, як кажуть, понеслося: вже через хвилину Євген Семенов збільшив відрив до двох м’ячів, а ще через хвилину «Клевер сторс» «підсів» на п’ять фолів, при тому, що грати потрібно було ще шість хвилин! Можливо якраз заборона на фол допомогла «трейдерам» сконцентруватися, внести більше осмислення в свої дії на майданчику, і таки добитися успіху! Практично перед самою перервою Дмитро Герасим’юк чудово розпорядився пасом в карному майданчику суперника. Після перепочинку гра виглядала більш рівною, але реалізацію гольових моментів можна було описати словами: «жахіття» або «божевілля». Навіть, коли гравець «Клеверу» Олег Войтюк, таки забив гол, м’яч не хотів відразу потрапити в сітку: спочатку вдарився в стійку, потім  у воротаря і лише після цього перетнув лінію воріт. Втім така гра, навіть і без голів тримала у напрузі і викликала неабияке емоційне задоволення. Чим менше часу залишалося до кінця матчу, тим зрозумілішим става той факт, що команда яка по рахунку вийде вперед, та і буде святкувати перемогу. За хвилину до фінального свистка Олег Войтюк був розторопнішим на м’ячі, що відскочив від воротаря, оформив дубль, а його колега Дмитро Герасим’юк також записав «двійочку» на свій рахунок, практично на останній секунді. Ось такий собі камбек від «Клеверу» - реванш відбувся!

Кращі гравці: Олег Войтюк – Дмитро Биць