1: 5

Глухенька Л./Голоскоков Д.

Цього разу Віктор Ревко не став одягати ігрову форму, а зайняв місце на тренерському містку. Як завжди, «Надія» намагалася грати за рахунок точного пасу та неочікуваних переміщень. В свою чергу «взуттєвики» підсилені вихованцями гравцями горохівчанами демонстрували гарну фізичну підготовку та готовність виконувати багато «чорнової» роботи. Зрештою футзальний досвід це завжди суттєва перевага: троє гравців «Надії-3» Демчук-Кравчук-Гура розписали чудовий трикутник з правильною фут зальною геометрією. Ще до перерви хорівцям вдалося подвоїти перевагу в рахунку, а перевага у грі була і так беззаперечною. Після перерви «кадарівцям» не вдалося перехопити ініціативу: вже на третій хвилині другої половини зустрічі Богдан Кравчук замкнув комбінацію колег по команді, і зробив гандикап у три м’ячі. Не можна сказати, що об’єднана команда «Кадар-Міщани» виглядала хлопчиками для побиття: моменти були, і сейви голкіпера «Надії» Вадима Тимощука потрапляли у протокол гри, проте все виглядало на те, що «Надія» заб’є скільки захоче, а «Кадар» скільки зможе. Втім, «розмочити» рахунок «взуттєвикам» вдалося: після ще одного пропущеного голу в свої ворота (відзначився Владислав Сардаківський) Олександр Новаковський дотепно перекинув голкіпера і таким чином врятував свою команду від «сухаря». Ще один гол від «Надії» у виконанні Віктора Чумака запам’ятався також тим, що це був вихід віч-на-віч, але в ьому випадку гравець поклав воротаря і вже в падінні дотянувшися до м’яча, зумів переправити снаряд у сітку. Закономірна перемога «Надії-3» 5:1.

Кращі гравці: Олександр Новаковський – Богдан Кравчук