3: 1

Кучко М./Голоскоков Д.

По перших хвилинах матчу статистика ударів, володіння м’ячем, гольових моментів однозначно була на користь «Вадрусу», проте не вистачало певної футзальної академічності для того, щоб втілити цю перевагу в гол. В свою чергу більш футзальними виглядали якраз саме опоненти, а надійна гра голкіпера Івана Чайки на останньому рубежі захисту нівелювала потужність тиску «Вадрусу». Проте статистику важко ошукати і гол таки стався: відзначився Максим Якимов, а «молочникам» залишалося сподіватися на те, що суперник втомиться і вдасться «перебігати» його, принаймні в другому таймі. Під час перерви гравці обох команд жваво обговорювали події попереднього тайму та можливі зміни тактики в наступному. Після перепочинку «Вадрус» знову захопив ініціативу, але цього разу довго очікувати на гол не довелося: після удару в дальній кут Дмитра Бондарчука, шпагат Максима Якимова не допоміг. Після проходження екватору другого тайму знову відчулося, що втома суперників дозволяє угринівцям створювати моменти для взяття воріт. Проте гол склався у «Кадару» - Василь Лойко, який того дня наніс ударів мало не більше ніж всі гравці обох команд, втік з м’ячем і цього разу гарматний постріл досяг цілі! Перевага в три м’ячі не зламала «молочників», і хоча до кінця залишалося дві хвилини, і важко було сподіватися на позитивний результат, проте зброю угринівці складати не збиралися і свій гол таки забили – відзначився Олександр Шавала. Отже перемога «Вадрусу» 3:1.

Кращі гравці: Василь Лойко – Олександр Шавала