3: 2

Кучко М./Гетьман В.

Це була третя очна дуель в регулярних чемпіонатах Волинської області між цими командами, в двох попередніх матчах колектив з Рівненщини мав беззаперечну перевагу, особливо вражаючою була минулорічна звитяга футзалістів з Демидівки, які забили своїм візаві 7 сухих м’ячів. Напевно підігріті цими перемогами підопічні Сергія Цимбалюка з перших секунд заволоділи ініціативою і почали створювати небезпеку біля воріт номінальних господарів. Це швидко втілилось у забитий м’яч, невідпорно пробив Олег Левінський. Проте поступово команда Дмитра Менделюка вирівняла гру, і почала шукати свої шанси біля воріт Стиру. На 7-ій хв зустрічі футзалістам Дежі вдалась гарна затяжна атака, в ході якої захисник рівненців Сергій Лінник зіграв рукою, коли м’яч летів у порожні ворота, арбітр Анатолій Хомич чітко вказав на пенальті, яке реалізував Юрій Гогой. Після того,  як рахунок зрівнявся гра вирівнялась, команди почали обережніше діяти в обороні власних воріт, але не забуваючи і про «брамку» суперника. Так на 10-ій хв після передачі кращого гравця у складі гостей Олега Левінського, Марк Галабурда знову вивів вперед команду з берегів Стиру. І все ж останнє слово в першій половині зустрічі було за футзалістами ФК Дежа  –  після чудового асиста їх голкіпера Максима Міщука, автор забитого пенальті не міг не скористатись чудовою гольовою нагодою і оформив дубль.

Як кажуть, м’яч у роздягальню і 2:2 до перерви. Друга половина зустрічі проходила в тактичній боротьбі, команди особливо не ризикували, тому по-справжньому небезпечних моментів було обмаль. Але «колодеженці» зуміли витиснути максимум в цьому протистоянні, в середині другого тайму вони піймали на контратаці «демидівчан» і майстерно реалізували вихід 2 в 1, під час якого безумовно кращий гравець матчу у їх складі Юрій Гогой віддав чудовий пас на Володимира Гура, котрий забивав вже в порожні ворота. Дуже тяжка, але заслужена перемога команди з Волині, яка перервала невдалу статистику у матчах з рівненчанами, вперше здолавши їх у регулярці.

Кращі гравці: Гогой Юрій - Левінський Олег