5: 2

Кучко М./Гетьман В.

Контраст слів у заголовку цього матчу перенісся на терафлекс манежу «Центральний». Різниця і правда була відчутною не тільки у віці спортсменів на майданчику, а й в майстерності виконавців, і тут треба віддати належне досвідченим ветеранам, які дійсно показували видовищний, комбінаційний та заворожуючий футзал. Володимирівці чітко розігрували м’яч, раз за разом плели атакувальні кружева у володіннях переспівчан, які з початку гри знітились під натиском майстерності іменитих «стариків». Проте час йшов, а на табло були сухі нулі, хоча моментів для взяття воріт Юності було вдосталь, не вистачало холоднокровності у завершені атак. Лише на 8-ій хв після чудового фінта Ігоря Заболотного біля лівої бровки та його блискавичного асисту Андрій Главацький відкрив рахунок у зустрічі. Ще за 2 хв красиво розібрався у ситуації Андрій Шевчук, майстерно хитнувши суперника в центрі майданчика, після чого віддав вкрай на того ж гравця під номером 9 – знову чудовий, тепер вже другий асист від «Огня» на «Шеву» і тренер Respect-y технічно забиває другий м’яч. По перерві малюнок гри не змінився, «фіолетові» впевнено контролювали гру та раз за разом створювали небезпечні моменти. На 15-ій хв після розіграшу кутового  їм вдалася гарна трьохходівка, під час якої Олександр Антонюк асистував своєму партнеру під номером «3», який оформив свій дубль у цьому матчі. Після забитого м’яча ветерани поміняли свою четвірку польових на майданчику і за кілька хвилин два красивих голи у схожому стилі після чудових передач Юрія Дмитрука  забив Сергій Чемерис. Гру було зроблено, а тому Олександр Тищенко взяв тайм-аут і Володимирівка почала грати з п’ятим польовим, відпрацьовуючи тактичні схеми, які точно пригодяться у довгій турнірній боротьбі. І тут треба віддати належне юним футзалістам з Переспи, які декілька разів вдало відбирали м’яч у більш втомлених вікових гравців і вміло виходили у контратаки. Під час однієї з таких атак Олександр Романюк навідпорним ударом з лівої під поперечку розмочив ворота суперників. Футзальні «пенсіонери» і надалі грали з п’ятим польовим, вдало комбінували, але реалізувати бодай ще один з небезпечних моментів їм не вдалося. Більше того, кіпер Юності Олександр Поліщук на останній хвилині вдало парирував удар суперників та з ноги через весь майданчик поцілив у порожні ворота. В підсумку 5:2, заслужена і красива перемога ветеранів і гарний їх урок для молодих візаві у яких ще все попереду у футзальних битвах.

Кращі гравці: Заболотний Ігор - Поліщук Олександр