:
2

Котельчук Ігор, Гомон Сергій, Дмитрук Андрій

Осипчук В./Тучкевич А.

У звітному турі регулярки господарі не лишили жодного шансу «Переспі» обігравши 8:0, а гості з мінімальним рахунком поступились FC «Respect-2» 1:2, і тому були рішуче налаштовані взяти свої перші залікові бали у турнірну таблицю. З перших секунд поєдинку колективи розпочали у швидкий футзал та провели безліч гольових моментів, але голкіпери вміло відводили загрозу від власних воріт. На четвертій хвилині чудову нагоду відкрити рахунок мали господарі, але удар лідера Івана Костюка на себе прийняв каркас воріт, а за хвилину у відповідь свій шанс не втратили гості, коли майстерно на «стовпа» зіграв Віталій Слупачик, прийняв, розвернувся та пробив, запаливши на табло 0:1. Після голу швидкості впали і вся боротьба точилась у центрі майданчика, де було багато обрізок у виконанні обох команд. А ось кульмінацією стала гольова кінцівка тайму: на девятій хвилині після прострілу Івана Костюка його партнер Андрій Ткачук зрівнює рахунок, але в наступній атаці Олександр Серяпов елегантно перекинув кіпера та знову вивів гостей вперед. на досягнутому «чорні» не зупинились і на дванадцятій хвилині класно з розвороту пробив Сергій Дубровський збільшивши перевагу своєї команди до двох мячів, але «червоні» зуміли швидко не тільки скоротити рахунок, але його і зрівняти завдяки старанням Антонія Рудика, який віддав дві гольові передачі на Тараса Папко та Артема Халімончука і на табло 3:3. З нічийним рахунком колективи пішли на відпочинок.

Після перерви господарі в першій же атаці мали змогу вперше вийти вперед, але після удару Артема Халімончука «шкіряний» пролетів в сантиметрах від стійки воріт. А на чотирнадцятій хвилині свою індивідуальну майстерність продемонстрував Антоній Рудик та точним ударом виводить господарів вперед. Після пропущеного футзалісти з Смоляви насіли на ворота суперника, та провели безліч гольових моментів, але «кулястий» вперто не хотів перетинати лінію воріт. На шістнадцятій хвилині чудову нагоду зробити «дубль» на встановити паритет у матчі мав Віталій Слупачик, але після його удару мяч попав у поперечку. Час швидко плинув, а на табло лишалась мінімальна перевага господарів, і на девятнадцятій хвилині цю перевагу міг збільшити Максим Васільєв вийшовши віч-на-віч з голкіпером, але переграти досвідченого Руслана Корпоша так і не зміг. Під завісу матчу, в надії врятувати поєдинок гості почали грати з пятим польовим, але це плодів так і не принесло. На останній хвилині гравець «чорних» Олександр Чекус з центра поля продемонстрував свій потужний удар, але поперечина врятувала господарів від пропущеного. Фінальна сирена зафіксувала мінімальну бойову перемогу ФК «Пірванче», яка чітко крокує на лідируючі позиції у турнірній таблиці.

Кращі гравці: Антоній Рудик – Віталій Слупачик