1: 3

Глухенька Л./Корпош Р.

Матч сусідів по турнірній таблиці із бубликами в графі набраних очок очікувався з нетерпінням, адже у будь якому разі хтось би набрав омріяні очки. Підопічні Олександра Терещука після злиття двох команд в одну поки не можуть намацати свою гру, чому доказ дві прикрі поразки на старті. Натомість МФК «Дім фасадів» таки пробував відстоювати минулорічне чемпіонське звання, чесно кажучи старт був провальним. І от у цьому матчі обидва колективи розуміли – відступати нікуди. Першими прокинулися блакитно-білі – Іван Бандура своїм фірмовим ударом відкрив рахунок у матчі – 0:1. Але буквально у наступній атаці Іван Вдовенко відновив паритет – 1:1. Рівна боротьба тривала на майданчику і надалі, як до перерви та і після рахунок не змінювався, незважаючи на гору моментів. Першими із сплячки винирнули підопічні Ігоря Кравчука – протягом ударної двохвилинки з 22 по 24 хвилини Владислав Блащук та Роман Скулинець створили гандикап у два м’ячі – 1:3. Фіміамівці могли врятувати матч, адже градус матчу змусив суперника фолити і вони перетнули позначку у 5 фолів доволі швидко, проте ні Івану Вдовенку, ні Сергію Ойовичу реалізувати дабл-пенальті не поталанило. Прикра поразка для одних, і золоті три бали для інших, хоча команди і досі сусіди у турнірній таблиці.

Кращі гравці матчу: Іван Вдовенко – Іван Бандура