3: 1

Глухенька Л./Корпош Руслан

Шалено трусить у результатах команду Євгена Поліщука: після стартового знищення добротного опонента у першому турі, доволі несподівана поразка у другому. На третьому турі вже можна було робити прогнози – буде результат, буде гра, проте не так сталося. Натомість гравці «Надії-2» тихою сапою набирають обертів. Після поразки у першому турі, лава запасних суттєво збільшилася і суперникам з кожною грою стає все важче… Правда стартували блакитні не дуже: уже на другій хвилині Святослав Гадзінський зумів відкрити рахунок у матчі – 0:1. Однак вже на четвертій на табло горіли дві одинички – Юрій Савчишин приклався до здобутків команди. Здавалося буде рівна гра, однак досвідченіші підопічні Віктора Ревка з кожною хвилиною поступово заберали ініціативу у свої руки, а точніше ноги. На останній хвилині гри Віталій Марчук вивів свою команду уперед – 2:1.

У другому таймі, незважаючи на всі потуги суперника контролювали хід гри саме господарі майданчика. Ще на 22-й хвилині Сергій Турко збільшив розрив у рахунку до двох голів, та, в принципі, гра була зроблена. Рахунок 3:1 протримався до фінального свистка незважаючи на всі потуги суперника виправити ситуацію.

Кращі гравці матчу: Віталій Марчук – Євген Поліщук